Snapchat'te Takip Edebileceğiniz Fitness Hesapları

Spor ile ilgileniyorsanız, bu hesapları daha önce takip etmediğiniz için pişman olabilirsiniz.

Editör

Ali İhsan Kaya


Bıyıklılar Ekibi

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaşım Paylaşım 0
Okunma Okunma 967

Günlük hayatta sık kullandığımız, kullanırken epey eğlendiğimiz bir uygulama Snapchat. Gönderdiğimiz resim ve mesajların süreli olması ve sonra tekrar bakılamaması uygulamanın genel özelliği. Ve biz bıyıklılar, bu uygulamayı, bu özelliği ile fazlası ile seviyoruz. 😇

Sosyal bir uygulama olarak kullanmanın dışında Snapchat'i günlük hayatta bizi motive edecek, yönlendirecek, hatta eğitecek bir unsur olarak da kullanmak elimizde. Çünkü birbirinden iyi sporcular bu uygulamayı kullanıyor. Onları ekleyerek kendimizi hem beslenme hem de fitness konusunda yönlendirebiliriz. İşte size takip edebileceğiniz birbirinden popüler sporcular:

1. Andreia Brazier (andreiabrazier1)

Snapchat kullanıcı adı andreiabrazier1 olan Andreia, yaptığı antrenmanlarda, günlük hayatında ve yediği yemeklerde attığı snap'leri ile ciddi anlamda bir motivasyon kaynağı. Neden bizim de onun gibi bir karın kasımız, biceps'imiz olmasın?

2. BJ Gaddour (bjgaddaour)

BJ Gaddaur abimiz uyguladığı spor programından yediklerine kadar gün içinde keyifli snap'ler atıyor. Daha iyi bir vücut için kendisini örnek almaya çalışsak güzel sonuçlar elde edebiliriz bence.

3. Larissa Reis (hardcoreis)

Larissa Reis'in yaptıklarını yapmak yürekten ziyade bilek ister. 🙂 Kendisiyle karşı karşıya gelmeyi yeme-içme masası dışında düşünemiyorum. Miss Reis'i takip ederek formda olmanın yolunun ciddi anlamda spor ve beslenmeden geçtiğini anlayabilirsiniz. E, hadi ekleyin o zaman daha fazla beklemeden.

4. Dickerson Ross (dizkersonross)

Bireysel eğitmenlik yapan, aynı zamanda bir web sitesi bulunan Dickerson, çalıştırdığı kişilerle birlikte snap'ler atıyor. Yapılan hareketlerin ne işe yaradığını, nasıl yapılması gerektiğini ve kaç set tekrarlanması gerektiğini de söylüyor. Kendisi oldukça komik aynı zamanda, takip etmenizde fayda var.

5. Lauren Drain (laurendrainfit)

"Abi daha iyi bir vücuda sahip olabiliriz!" farkındalığını bize yaşatacak cinsten bir güzel. Kadınların karın kası yapmasının erkeklere göre daha zor olduğunu düşünürsek, inanılmazlar listenize kolaylıkla girebilir. Yaptığı squat'ların kaldırdığı ağırlıkların hakkını verir cinsten bir fiziğe sahip olan Lauren, bireysel spor koçluğu yapıyor. Mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz isterseniz. Bizden söylemesi. 😉

6. Steve Weatherford (weatherford5)

Motivasyon ve fitness deyince akla gelen isimlerden biri Steve Weatherford. Ve attığı snap'ler ile insanın gaza gelmemesi çok zor. Sınırlarını zorlamak istiyor insan snap'lerine baktıkça doğrusu. Kendisine ait web sitesi de olan Steve'i anlatmakla bitiremeyiz; siz en iyisi onu takip edin.

7. Lyzabeth Lopez (lyzabethlopez)

Spor eğitmenim keşke sen olsan. Jennifer Lopez ile bir alakası var mı bilemiyorum ama Lyzabeth Lopez tam anlamıyla on numara. Spordan beslenmeye kadar birçok snap ile gün boyu sizi motive edebilecek bir uzaktan eğitmen olabilir. Öğrencileri ile arasındaki ilişki cidden çok iyi ve öğrencileri de iyi. Barfiks çeken bir değil, onlarca kadından bahsediyorum, evet. Bence Lyzbeth'e snap atıp kendisinden size tüyo vermesini, program için öneride bulunmasını talep de edebilirsiniz. Neden olmasın?

Takip edebileceğiniz Snapchat hesaplarının isimlerini parantez içinde belirttim. İsterseniz Instagram'dan da bulabilin diye başlıklara link ekledim. Artık bir tık tık ile kendinize yeni bir yön verebilirsiniz!

Demeden geçemeyeceğim, bu hesapları daha önce takip etmediğinize pişman olacaksınız. 😉

Ali İhsan Kaya


Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaşım Paylaşım 0
Okunma Okunma 967

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Buradan ekmek çıkar

Gizem Kıyak15.04.2016

Editörün seçimi

Bunlar da var